Zawartość główna

Ambasador DANONE Wystartuj ze swoją karierą w Programie Ambasadorskim DANONE! Jeżeli lubisz pracę z ludźmi i bierzesz aktywny udział w życiu uczelni, pomożemy Ci zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Zostając #AmbasadorDanone poznasz specyfikę… więcej »
Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium rozpoczyna zapisy do VI edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez ekspertów: pracowników UBS Bank. Career Boost VI składa się z: - 2 x dni szkoleń online w godz. 9.00-14.00 - 1 x… więcej »
Chcesz zobaczyć jak się pracuje w ASTOR? Interesują Cię roboty i chcesz się czegoś nauczyć? Zapraszamy na 30-minutowe warsztaty robotowe podczas Dni Otwartych ASTOR! Już w najbliższą niedzielę (11.09) w ASTOR Robotics Center przy ul. Feliksa… więcej »
Drodzy Studenci! Automatyka i robotyka… i co dalej? Odważ się na zrobienie kroku na Twojej ścieżce zawodowej. W firmie ASTOR #chodzioludzi Już w weekend 10-11 września w ASTOR Robotics Center odbędą się Dni Otwarte, które w tym roku adresujemy… więcej »