Zawartość główna

23 / 06 / 2018

 

Career Services Day
Fot: JobTeaser

 

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej miała zaszczyt gościć  jako pierwsza i jedyna uczelnia z Polski wśród 130 uczelni oraz instytucji partnerskich z całej Europy na międzynarodowej konferencji poświęconej odkrywaniu młodych talentów - Career Services Day, która odbyła się na Uniwersytecie w Sorbonie. 

 

Konferencja była okazją dla Biur Karier, firm i instytucji wspierających do wymiany doświadczeń z uczelniami partnerskimi oraz poznania europejskich trendów wspierania studentów w wejściu na rynek pracy. 

 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez naszego partnera - firmę JobTeaser, która wdrożyła jak dotąd najlepsze rozwiązanie rekrutacyjne w Europie dla studentów i absolwentów, które integruje najbardziej prestiżowe instytucje szkolnictwa wyższego w Europie. 

 

Studenci i absolwenci Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej jako pierwsi w Polsce mają już dostęp do platformy, która zapewnia możliwość skorzystania z profesjonalnego poradnictwa zawodowego oraz informacji w zakresie wyboru miejsc pracy i staży. 

 

 

#CSDbyJobTeaser

 

career