Zawartość główna

PRAKTYKI STUDENCKI w PhotoAiD dla wszystkich, którzy interesują się językami obcymi, słowem pisanym i nowymi technologiami!   PhotoAiD to polski start-up, który stworzył wspomagane sztuczną inteligencją narzędzie do robienia zdjęć biometrycznych… więcej »
  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem wniosków o dofinansowanie w zakresie badań i innowacji, realizowanych w międzynarodowych konsorcjach w Programie Ramowym Horyzont Europa, tj. przedstawicieli jednostek naukowych,… więcej »
Zamek Cieszyn zaprasza przedsiębiorców, ich pracowników oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w szkoleniu:  Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości? Termin: 29.09.2021 (środa), godz. 19.00 online na platformie Zoom W… więcej »
  Ruszyła rekrutacja do wyjątkowego projektu Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej z obszaru transformacji energetyczno-klimatycznej, którym jest Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej. Jest… więcej »